neznačeno - Strašidlo

Nejdelší strana: 46 cm

Dřevo, výška 30 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

neznačeno
153820. Strašidlo
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč