monogramováno M.M. - Anděl

Nejdelší strana: 76 cm

Keramika, výška 76 cm. Značeno M.M., XXII.

Pozn.: Mírně poškozeno.

monogramováno M.M.
153824. Anděl
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč