nesignováno - Rodina

Olej na plátně fixovaném na desce, 82x65 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

nesignováno
301371. Rodina
Dražba ukončena:10.10.2019 20:52:42
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 200 Kč