nesignováno - Muž s kohoutem

Olej na plátně, 77x60 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. V minulosti odborně restaurováno.

nesignováno
10115. Muž s kohoutem
Dražba ukončena:27.04.2017 19:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč