MENU
Vstup do aukce
7. EXKLUZIVNÍ AUKCE
20. listopadu 2024 od 20:00
168. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
27. listopadu 2024 od 20:00
168. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
28. listopadu 2024 od 20:00
174. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
17. listopadu 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Staré tisky 17. - 19. století
21. listopadu 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
18. prosince 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na plátně, 23x16 cm, nerámováno.
> zpět na aukční výsledky
nesignováno (vzadu přípis Halleger)
17042. Vůz na cestě
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
4 400 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
4 400 Kč
limit (28.02.2018 22:09:05)
2575
4 300 Kč
646
4 200 Kč
limit (28.02.2018 22:07:57)
2575
4 100 Kč
646
4 000 Kč
limit (28.02.2018 22:07:42)
2575
3 900 Kč
646
3 800 Kč
limit (28.02.2018 22:07:36)
2575
3 700 Kč
646
3 600 Kč
limit (28.02.2018 22:07:23)
2575
3 500 Kč
646
3 400 Kč
limit (28.02.2018 22:04:59)
2575
3 300 Kč
3428
3 200 Kč
limit (28.02.2018 22:04:32)
2575
3 100 Kč
limit (28.02.2018 22:04:31)
3428
2 900 Kč
limit (28.02.2018 22:04:10)
2575
2 800 Kč
limit (28.02.2018 22:04:09)
3428
2 500 Kč
limit (28.02.2018 22:03:49)
2575
2 400 Kč
3428
2 300 Kč
limit (28.02.2018 21:33:52)
2575
2 200 Kč
3428
2 100 Kč
limit (28.02.2018 17:38:22)
1367
2 000 Kč
3428
1 900 Kč
limit (28.02.2018 17:38:00)
1367
1 800 Kč
3428
1 700 Kč
limit (28.02.2018 15:11:59)
1367
1 600 Kč
3428
1 500 Kč
1367
1 400 Kč
3428
1 300 Kč
226
1 200 Kč
limit (20.02.2018 7:38:16)
3428
1 100 Kč
226
1 000 Kč
limit (14.02.2018 20:27:41)
3428
900 Kč
2772
800 Kč
limit (14.02.2018 20:27:33)
3428
700 Kč
2772
600 Kč
3428
500 Kč
238