středoevropský malíř po pol. 20. stol. - Praha z Podolí

Olej na kartonu, 35x62 cm, signováno vpravo dole nečitelná, rám.

středoevropský malíř po pol. 20. stol.
4071. Praha z Podolí
Dražba ukončena:30.03.2016 21:51:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč