Ludwig Voltz - Na kraji lesa

Olej na kartonu, 32x27 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 40 cm

153808. Na kraji lesa
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč