Ludvík - Modrý vánek

Kombinovaná technika. 35x25 cm. Signováno vpravo dole Ludvík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Ludvík
302281. Modrý vánek
Dražba ukončena:21.11.2019 20:16:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 21.11.2019 8:51:00 3932