Lenka Galeoni - Lopuch - stolní lampa

Nejdelší strana: 53 cm

Sklo, kov, výška 53 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Elektrifikováno, bez záruky funkčnosti.

Lenka Galeoni
150272. Lopuch - stolní lampa
Zbývá:12 dnů, 5 hodin
Konec dražby:14.01.2026 21:58:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč