Ladislav Čemický - Za Humnem

Olej na překližce, 35x45 cm. Signováno vpravo dole Čemický. Rámováno.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1909 – 2000
Slovenský malíř, grafik a pedagog

112642. Za Humnem
Dražba ukončena:10.03.2024 20:59:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč