Kamenický Šenov - Stolní lampa

Nejdelší strana: 28 cm

Sklo, kov, výška 28 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Elektrifikováno, bez záruky funkčnosti.

Kamenický Šenov
150273. Stolní lampa
Zbývá:12 dnů, 5 hodin
Konec dražby:14.01.2026 21:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč