Josef Weiser - Konvolut 6 grafických prací

Linoryt, od 15x8 cm do 21x15 cm. 4x signováno tužkou J. Weiser, 1x monogramováno JW. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1914 – 1994
Malíř, grafik. Studoval na FF UP v Olomouci u V. Vydry, F. V. Mokrého a J. Zrzavého. Působil jako učitel ve Štěpánově u Olomouce a jako ředitel Krajského pedagogického ústavu v Olomouci. Věnoval se především volné a drobné grafice a malbě. Tématicky se zaměřil na krajinu okolí Karlovic a Hrozenkova, maloval také květiny, architekturu a portréty významných osobností.

Josef Weiser
78116. Konvolut 6 grafických prací
Dražba ukončena:15.06.2022 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 24.05.2022 12:41:51 9512