Josef Vondráček - V lese

Olej na sololitu, 40x50 cm, signováno vpravo dole Vondráček, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

11789. V lese
Dražba ukončena:28.06.2017 21:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 28.06.2017 20:45:52 1167