Josef Vondráček - Soubor 3 olejomaleb

všechny signovány Vondráček, rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

10243. Soubor 3 olejomaleb
Dražba ukončena:27.04.2017 21:21:56
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 400 Kč