Josef Vondráček - Samota u potoka

Olej na kartonu, 50x70 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 82 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

153798. Samota u potoka
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč