Josef Vondráček - Polnosti za vsí

Olej na kartonu, 44x62 cm. Signováno vpravo dole J. Vondráček. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

308626. Polnosti za vsí
Dražba ukončena:14.05.2021 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 14.05.2021 13:51:36 754
500 Kč 06.05.2021 20:17:54 2056