Josef Vondráček - Konvolut 2 prací - Kytice

Kombinované techniky, 33x17 cm a 34x24 cm. Signovány J. Vondráček. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

308633. Konvolut 2 prací - Kytice
Dražba ukončena:14.05.2021 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč