Josef Vondráček - Domy v krajině

Olej na kartonu, 24x30 cm. Signováno vpravo dole J. Vondráček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

308703. Domy v krajině
Dražba ukončena:21.05.2021 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč