Josef Vondráček - Domy na vsi

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole J. Vondráček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

87476. Domy na vsi
Zbývá:1 dnů, 19 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč