Josef Vondráček - Z Podorlicka

Olej na kartonu, 38x50 cm, signováno vpravo dole Vondráček, rám.

1906, Zájezd u České Skalice - 1983, Česká Skalice

4497. Z Podorlicka
Dražba ukončena:25.05.2016 18:26:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 000 Kč