Josef Vondráček - Podorlicko

Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vlevo dole Vondráček, rám.

1906, Zájezd u České Skalice - 1983, Česká Skalice

3606. Podorlicko
Dražba ukončena:27.01.2016 20:46:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč