Josef Hora - Máchovské variace - Podpisy grafika a ilustrátora

Kniha, 21x14 cm. 4 litografiemi a 1 dřevorytem vyzdobil Cyril Bouda. Vydal Fr. Borový, Praha, 1944. Vyšlo ve 200 výtiscích. tento má č. 108. Podpisy autora a grafika v tiráži.

Pozn.: Obálka mírně poškozena.

22051. Máchovské variace - Podpisy grafika a ilustrátora
Dražba ukončena:20.09.2018 19:46:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 20.09.2018 19:31:31 2939