Kniha, 21x14 cm. 4 litografiemi a 1 dřevorytem vyzdobil Cyril Bouda. Vydal Fr. Borový, Praha, 1944. Vyšlo ve 200 výtiscích. tento má č. 108. Podpisy autora a grafika v tiráži. Pozn.: Obálka mírně poškozena.