Jiřina Žertová - Popelník

Nejdelší strana: 16 cm

Sklo, výška 7 cm, šířka 16 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Jiřina Žertová
150269. Popelník
Zbývá:12 dnů, 5 hodin
Konec dražby:14.01.2026 21:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč