Jiří Novák - Houdek - Podzim

Olej na plátně, 61x92 cm. Signováno vpravo dole Jiří Novák 1970. Nerámováno.

Nejdelší strana: 92 cm

o autorovi: 1934-1992

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

153859. Podzim
Zbývá:10 dnů, 1 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč