Japonsko počátek 20. stol. - Samuraj na koni

Nejdelší strana: 45 cm

Papír, látka, rozměry 124x39 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Japonsko počátek 20. stol.
153834. Samuraj na koni
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč