Japonsko počátek 20. stol. - Rada starších

Nejdelší strana: 73 cm

Papír, látka, rozměry 190x66 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Japonsko počátek 20. stol.
153845. Rada starších
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč