MENU
Vstup do aukce
148. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
19. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
149. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
26. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na plátně, 75x50 cm, signováno Kousal, rám.
> zpět na aukční výsledky
Jan Kousal
9065. Kytice ve váze
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
800 Kč
vydraženo za:
2 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 100 Kč
2430
2 000 Kč
2577
1 900 Kč
1040
1 800 Kč
limit (16.03.2017 8:35:09)
817
1 800 Kč
1040
1 700 Kč
limit (16.03.2017 8:35:02)
817
1 600 Kč
1040
1 500 Kč
limit (16.03.2017 8:34:55)
817
1 400 Kč
1040
1 300 Kč
limit (16.03.2017 8:34:46)
817
1 200 Kč
1040
1 100 Kč
limit (10.03.2017 4:51:03)
817
1 000 Kč
33
900 Kč
limit (08.03.2017 21:08:21)
817
800 Kč
1513