J. Koudelka - Ananas

Nejdelší strana: 18 cm

Sklo, výška 18 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

150274. Ananas
Zbývá:12 dnů, 5 hodin
Konec dražby:14.01.2026 22:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč