Hina & Kunst - Potápěč

Nejdelší strana: 15 cm

Kov, výška 15 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Hina & Kunst
153818. Potápěč
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč