H. Müller - Skály u jezera

Olej na plátně, 32x54 cm. Signováno vpravo dole H. Müller. Rámováno.

Nejdelší strana: 72 cm

H. Müller
153806. Skály u jezera
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč