František Kaván - Jaro na Siberii

Olej na kartonu, 39x50 cm. Signováno vlevo dole Kaván. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1866, Vichovská Lhota u Jilemnice - 1941, Libuň u Jičína

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
150835. Jaro na Siberii
Dražba ukončena:10.12.2025 21:18:28
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:31 000 Kč