Ernestine von Kirchsberg - V zahradě

Nejdelší strana: 58 cm

Akvarel, 28x35 cm, signováno vpravo dole E. Kirchsberg, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1857 – 1924
Rakouská malířka.

81331. V zahradě
Dražba ukončena:28.07.2022 22:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč