Eliška Bláhová - Zahrada v zimě

Olej na plátně. 32x46 cm Signováno vlevo dole E. Bláhová. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Eliška Bláhová
302198. Zahrada v zimě
Dražba ukončena:17.11.2019 20:19:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 17.11.2019 20:14:10 4450
500 Kč 13.11.2019 23:02:05 238