Neznámý autor - Domy

Detail položky

Detail položky

Pastel, 28x20 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 53 cm

153796. Domy
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci