Československo 2. polovina 20. století - Svítidlo na zeď

Nejdelší strana: 27 cm

Kov, polymer, výška 27 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Elektrifikováno, bez záruky funkčnosti.

Československo 2. polovina 20. století
150263. Svítidlo na zeď
Zbývá:12 dnů, 5 hodin
Konec dražby:14.01.2026 21:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč