Československo 2. polovina 20. století - Stolní lampa

Nejdelší strana: 35 cm

Sklo, kov, výška 35 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Elektrifikováno, bez záruky funkčnosti.

Československo 2. polovina 20. století
150259. Stolní lampa
Zbývá:12 dnů, 4 hodin
Konec dražby:14.01.2026 21:45:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč