NAPAKO - Lustr

Nejdelší strana: 46 cm

Sklo, kov, výška 46 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Elektrifikováno, bez záruky funkčnosti.

o autorovi: Výrobní družstvo NAPAKO vzniklo r. 1919 jako sdružení malých soukromých firem (nástrojaři – pasíři – kovotlačitelé). Po r. 1948 částečně znárodněno, vyrábělo vysoce kvalitní kovovýrobky. V současnosti družstvo pokračuje v činnosti a jeho hlavním výrobním programem je kompletní sortiment bezpečnostních dveří.

150266. Lustr
Zbývá:12 dnů, 5 hodin
Konec dražby:14.01.2026 21:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč