Čechy po polovině 20. století - Dóza s víkem

Sklo, výška 11 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Čechy po polovině 20. století
150267. Dóza s víkem
Zbývá:12 dnů, 5 hodin
Konec dražby:14.01.2026 21:53:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 24.12.2025 13:08:00 16404