Kresba, 42x59 cm. Signováno dole uprostřed Žemlička 2012. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 74 cm
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci