Bohumil Žemlička - Mim

Detail položky

Detail položky

Kresba, 42x59 cm. Signováno dole uprostřed Žemlička 2012. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 74 cm

 

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

153800. Mim
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci