Bohemia Made in Czechoslovakia - 6-ti osobní kávový servis

Nejdelší strana: 54 cm

Porcelán, výška šálků 5 cm, výška konvičky 15 cm, délka tácu 49 cm. Značeno.

Stav odpovídá přiložené fotodokumentaci. Jeden šálek mírně poškozen.

Bohemia Made in Czechoslovakia
153804. 6-ti osobní kávový servis
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč