Asie - Rozkládací cestovní oltář

Nejdelší strana: 21 cm

Dřevo, výška 21 cm. Neznačeno.

Pozn.: Poškozeno.

Asie
153837. Rozkládací cestovní oltář
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč