Asie 20. století - Svitek

Dřevořez, 152x46 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Asie 20. století
153794. Svitek
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč