Antonín Dvořák - Soubor 2 pastelů

Pastel. 24x42 a 30x53 cm Signovány Ant. Dvořák. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rámy mírně poškozeny. Pasparty zašpiněny.

o autorovi: 1817 - 1881
Narodil se v Němčicích u Litomyšle. Studia započal na pražské AVU u prof. Tkadlíka, pak přešel do Vídně k prof. Waldmüllerovi a studia dokončil zpátky v Praze v Rubenově ateliéru. Jako jeden z prvních se věnoval žánrové malbě. Zachycoval idylu prostého života venkovských i městských obyvatel, dobové tradice, slavnosti, náboženské svátky a zvyky.

Antonín Dvořák
302190. Soubor 2 pastelů
Dražba ukončena:17.11.2019 20:07:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (17.11.2019 19:11:19) 2729