Anton Hederer - Rybářské bárky

Olej na plátně, 50x38 cm. Signováno vpravo dole A. Hederer. Rámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: Německý malíř
20. stol.

Anton Hederer
153807. Rybářské bárky
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč