Alfréd Fuchs - Soubor 3 litografií

Litografie, od 11x9 cm do 12x27 cm. Signovány A. Fuchs. 2x Paspartováno, zaskleno. 1x Volný list.

o autorovi: 1925 – 2003

302609. Soubor 3 litografií
Dražba ukončena:13.12.2019 20:11:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (13.12.2019 16:38:15) 4285