Alfréd Fuchs - Soubor 2 grafických listů

2 litografie, 25x35 a 23x39 cm. Obě signovány vpravo dole A. Fuchs. Jednou rám, pasparta, sklo, jednou volný list (na něm sklady).

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1925 – 2003

55484. Soubor 2 grafických listů
Dražba ukončena:14.01.2021 21:56:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč