Alfréd Fuchs - S panenkou

Litografie, 58x45 cm. Signováno tužkou vpravo dole A. Fuchs 63. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen, papsarta zašpiněna. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1925 – 2003

117740. S panenkou
Dražba ukončena:16.06.2024 20:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč