Alfréd Fuchs - Dívka s kytarou

Litografie, 40x48 cm. Signováno vpravo dole A. Fuchs. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1925 – 2003

70588. Dívka s kytarou
Dražba ukončena:12.01.2022 20:54:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč