Volné listy, všechny signovány.
Alexander Jakesch
1862, Praha - 1934, Praha
Malíř, grafik a sochař. Žák pražské akademie (1878-1880). Později se učil v Mnichově u prof. Benczura a Lindenschmidta. Od roku 1886 působil v Praze. Malíř podobizen a obrazů náboženských motivů. Cestoval s bratrem po Itálii, kde maloval italské krajiny a architektury.
Heinrich Jakesch
1867, Praha - 1909, Praha
Malíř a grafik v Mnichově. Učil se u svého bratra Alexandra. Poté studia u prof. O. Seitze v Mnichově. Věnoval se především grafické tvorbě. zejména leptu. Vystavoval v Praze, Vídni, Salzburgu i Budapešti.
Pozn.: Část poškozena. Jedná se o unikátně zachovaný obchodní sklad grafických listů autorů Alexandera Jakesche a Heinricha Jakesche. U některých listů se dochovalo několik otisků, všechny listy jsou vyfotografovány s tím, že u některých najdeme i různě barevná provedení.