Afrika 20. stol. - Rodina

Dřevo, výška 59 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Afrika 20. stol.
153815. Rodina
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč